Darmowa dostawa od 200,00 zł

PĘDZLE OKRĄGŁE

( liczba produktów: 6 )

Pędzlem okrągłym można nakładać farby, impregnaty i lakiery. Jego włosie jest ułożone w charakterystyczny okrągły pęk, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w malowaniu krawędzi i profilowanych powierzchni. Duża różnorodność rozmiarowa pozwala odpowiednio dobrać pędzel do swoich potrzeb. Pędzle okrągłe mają syntetyczne lub naturalne włosie, przy czym bardziej popularne są te z włosia syntetycznego - są trwalsze i łatwo utrzymać je w czystości. Z kolei pędzle w naturalnym włosiem są bardziej precyzyjne i delikatne, lecz z tego powodu szybciej się zużywają. 

 

Pędzel okrągły do farb akrylowych umożliwi nałożenie farby w miejscach, gdzie nie dostanie wałek lub pędzel płaski. Podobnie wygląda to podczas aplikowania środków ochrony drewna. Pędzel okrągły do lazury zapewnia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, których w meblach drewnianych jest bardzo dużo. Podczas nakładania lazury czy impregnatu precyzja jest nieoceniona. Dobrze zabezpieczona powierzchnia drewniana będzie odporna na wilgoć i degradację biologiczną. 

 

Pędzel okrągły nie jest niezbędnym narzędziem podczas każdego malowania. Nie może go jednak zabraknąć w przypadku, gdy planujemy nakładanie farby lub lakieru na powierzchnie porowate i pełne zakamarków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
ok
2024-06-04
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, doniczki śliczne, przesyłka zapakowana wzorowo
pixel