Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE

( liczba produktów: 103 )

Artykuły elektryczne obejmują szeroką gamę produktów, które służą między innymi do wytwarzania, przekształcania czy przesyłania energii elektrycznej. Artykułami elektrycznymi nazywamy wszystkie elementy stosowane w przemyśle lub obiektach prywatnych, które wiążą się z prądem. 

W ofercie sprzedaży znajdują się popularne artykuły, które ułatwią montaż instalacji elektrycznej oraz pomogą zorganizować już tą istniejąca w sposób wygodny do użytkowania. Niektóre z akcesoriów pozwolą uniknąć kucia ścian czy dorabiania nowych gniazd zasilających. Rozgałęźniki, trójniki, gniazdka i wtyczki to praktyczne elementy, które są nieodłącznymi elementami wielu instalacji elektrycznych w domach, biurach, lokalach usługowych, fabrykach oraz wielu innych budynkach. Pozwalają one mądrze zagospodarować kable i przewody obecne w naszych przestrzeniach i umożliwić komfortowe korzystanie ze sprzętów elektrycznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 187 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Wszystko super, sprawnie i szybko
2023-11-13
Początkowo przesyłka dostarczona została niekompletna (lina 1m zamiast 8 m) , natomiast po krótkiej mojej interwencji mailowej zamówienie zostało natychmiast uzupełnione i dosłane brakujące elementy. Wszystkie dostarczone artykuły wykonane na poziomie i w dobrej cenie. Z przyjemnością znów coś kupię.
pixel