Darmowa dostawa od 200,00 zł

AKCESORIA DO WAŁKÓW MALARSKICH

( liczba produktów: 8 )

Podczas malowania ścian czy sufitów z użyciem wałka malarskiego należy zaopatrzyć się także w akcesoria, bez których realizacja zaplanowanych prac nie będzie możliwa. 

 

Do niezbędnych akcesoriów do wałków malarskich należą:

 

Uchwyty do wałków malarskich - w sprzedaży dostępne są zapasy do wałków o różnych średnicach wewnętrznych. Konieczne jest więc dopasowanie rączki o odpowiednich wymiarach tak, by wałek się na niego zmieścił i nie był zbyt luźno założony. Poza tym uchwyt może ulec zniszczeniu, dlatego warto mieć w zapasie dodatkowy, by nie musieć przerywać rozpoczętych już działań.


Kije teleskopowe do wałków - Dzięki użyciu kija teleskopowego wałek malarski dotrze znacznie wyżej na malowanych powierzchniach. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie w przypadku malowania sufitów, wysokich pomieszczeń, a także gdy osoba wykonująca prace malarskie jest stosunkowo niska. Niejednokrotnie kij teleskopowy wyeliminuje konieczność rozkładania drabiny do pomalowania dużych ścian.


Kuwety i kratki malarskie - Te plastikowe pojemniki ułatwiają nabieranie i równomierne rozprowadzanie farby na wałku, co bezpośrednio przekłada się na efekty końcowe w malowaniu oraz jakość pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 450 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Dostawa na czas, jakość produktu solidna
2024-07-09
super
pixel