Darmowa dostawa od 200,00 zł

ARTYKUŁY ŚCIERNE I TNĄCE

( liczba produktów: 422 )

Artykuły ścierne i tnące wykorzystuje się w wielu branżach przemysłowych, w tym wytwórczej i budowlanej. Artykuły ścierne służą do wygładzania i obróbki powierzchni, znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę oraz pozwalają na uzyskanie wysokich standardów estetycznych. Artykuły tnące natomiast umożliwiają proste i dokładne przecinanie dowolnych materiałów - nawet tak twardych jak metal, stal nierdzewna, beton, kostka brukowa czy dachówka. 

 

Prace blacharsko-lakiernicze wymagają zastosowania specjalistycznych materiałów, służących do usuwania warstw lakieru bezbarwnego, właściwego lub całej powłoki lakierniczej. Artykuły ścierne wykorzystywane są zarówno przy drobnych, jak i większych pracach. Gąbki polerskie, klocki szlifierskie, papier ścierny, ściernice, krążki ścierne, tarcze ścierne czy pasy ścierne to tylko niektóre z produktów stosowanych do prac ściernych na mokro i na sucho, wykorzystywane ręcznie lub za pomocą odpowiednich maszyn. 

 

Dostępne w sprzedaży brzeszczoty i piły umożliwią łatwą pracę podczas obróbki drewna, metalu, a także cegły i kamienia. Podobnie znakomicie spiszą się pilniki do metalu i drewna, a także nożyce do blachy, wiertła, tarcze oraz szczotki ręczne, tarczowe i te do szlifierek. Nie zapominamy również o przydatnych siekierach i klinach. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 360 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Produkt zgodnie z opisem. Szybka realizacja. Polecam
2024-05-19
ok,zgodnie z zmówieniem
pixel