Darmowa dostawa od 200,00 zł

WSPORNIKI I ŁĄCZNIKI DO DREWNA

( liczba produktów: 487 )

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem drewnianych konstrukcji lub dopiero zaczynasz przygodę z tego typu pracami, to w pierwszej kolejności sprawdź dokładnie, czego potrzebujesz do wykonania planowanych działań. Przy tworzeniu konstrukcji z drewna przydadzą się nie tylko deski i kantówki, lecz także odpowiednie łączniki ciesielskie, kątowniki, wieszaki belki czy wsporniki słupa.

 

Łączenie ze sobą drewnianych elementów elementów bez użycia gwoździ czy wkrętów wymaga doświadczenia oraz sporej wiedzy. Nie każdy fachowiec potrafi wykonywać tego typu połączenia, dlatego też do budowy konstrukcji z drewna często wykorzystuje się elementy łączeniowe wykonane ze stali ocynkowanej. 

 

Takie łączniki do drewna są wytrzymałe i znacznie prostsze do zastosowania. Są to produkty łatwo dostępne, o wielu rozmiarach do wyboru. Prawidłowo dobrane łączniki umożliwiają budowę altany, werandy, wiaty samochodowej czy nawet drewnianego ogrodzenia. Konstrukcje te, solidnie wykonane, posłużą później przez wiele lat.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-16
Bardzo szybko odpowiada i realizuje zamówienia, polecam
2024-03-26
Osadziłbym głebiej trzonek drewniany w obejmie szpadla. Jest na to miejsce Zaraz, w trakcie eksploatacji to sie wylamie. Wieslaw Andrzej
pixel