Darmowa dostawa od 200,00 zł

ARTYKUŁY HYDRAULICZNE

( liczba produktów: 91 )

Instalacja hydrauliczna umożliwia zaopatrzenie gospodarstwa domowego w wodę oraz posiada system odprowadzający ścieki. Do jej części składowych wchodzi wiele elementów, z których najbardziej podstawowymi są rury i kształtki - bez nich nie da się zbudować instalacji.

 

Dodatkowymi i równie ważnymi elementami składowymi są uszczelki - które zapewniają szczelne połączenia rur, zawory - pozwalające np. na odcięcie dopływu wody w danym miejscu instalacji, a także syfony - sprawiające, że żadne nieprzyjemne zapachy nie przedostaną się z instalacji do domu czy mieszkania. Każda instalacja wodociągowa posiada także wodomierz.

 

JAKIE AKCESORIA DO HYDRAULIKI WARTO MIEĆ ZAWSZE POD RĘKĄ?

 

Warto być przygotowanym na ewentualną awarię hydrauliki w swoim domu. Posiadanie podstawowych narzędzi hydraulicznych umożliwi przeprowadzenie drobnych napraw i uniknięcia nerwów związanych z zakłóceniem prawidłowego funkcjonowania sprzętów korzystających z wody.

 

Do najpopularniejszych i podstawowych narzędzi hydraulicznych należy spirala kanalizacyjna (tzw. żmijka), która wyeliminuje problem zapchanej rury. Zamiast żmijki można zastosować także inne udrażniacze, jak choćby klasyczny przepychacz. Poza tymi akcesoriami, niezbędny może okazać się także klucz hydrauliczny czy szczypce, które posłużą do dokręcenia lub odkręcenia zaworów w przypadku wycieku. Koniecznie należy także posiadać w zapasie uszczelki i akcesoria do uszczelniania - nieszczelna instalacja hydrauliczna może przysporzyć bólu głowy i zrobić spory bałagan.

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 401 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Dobry kontakt, atrakcyjne ceny, w miarę szybka dostawa.
2024-06-15
Kwietnik uszkodzony, środkowa donica nie była z jednej strony nie przytwierdzona do stelaza
pixel