Darmowa dostawa od 200,00 zł

AKCESORIA DO PIECÓW I KOMINKÓW

( liczba produktów: 328 )

Ogrzewanie kominkowe wiąże się z koniecznością regularnego wykonywania czynności związanych z konserwacją, obsługą i czyszczeniem instalacji kominowej. Niektóre z akcesoriów kominowych wpływają nie tylko na jej odpowiednie działanie, ale podwyższają wydajność ogrzewania i zapewniają wygodę użytkowania. W ofercie sprzedaży znajdują się m.in. rozpałki, zestawy kominowe, węglarki, środki do czyszczenia.

 

ROZPAŁKI KOMINKOWE - wraz z długimi zapałkami zapewniają wygodne i szybkie rozpalanie w piecu lub kominku. Duży wybór rozpałek umożliwia zakup najodpowiedniejszego produktu do swoich potrzeb i oczekiwań. Rozpałki mogą występować w postaci kostek, kawałków drewna pokrytych parafiną lub ekologicznej wełny drzewnej. Przyspieszają rozpalanie paleniska, a ich pozostałości łatwo usunąć z kominka. 

 

CZYSTY KOMINEK - okresowa konserwacja i czyszczenie kominka zapewnia jego bezpieczne użytkowanie. Warto zaopatrzyć się także w preparaty w postaci saszetek lub tabletek, oraz wyciory, które zapobiegają odkładaniu się sadzy. Środki do czyszczenia kominka ułatwiają usuwanie dużych ilości sadzy i innych pozostałości ze spalania materiałów opałowych. Równie pomocnymi akcesoriami są także poręczne pogrzebacze, wybieraki i miotełki kominowe.

 

PORZĄDEK WOKÓŁ KOMINKA - by przestrzeń wokół kominka była bezpieczna, należy prawidłowo zorganizować otoczenie. Warto sięgnąć po akcesoria takie jak blacha przypiecowa, która ochroni posadzkę przed iskrami, a także kosze na drewno i pogrzebacze. Produkty te wykonane są w różnej stylistyce, dzięki czemu można je dopasować zarówno do tradycyjnej, jak i nowocześniejszej aranżacji salonu lub jadalni. Umożliwiają one utrzymanie czystości wokół kominka.

 

KONSERWACJA KOMINKA - okresowa konserwacja komina jest konieczna. Wśród ofert sprzedaży można znaleźć artykuły do samodzielnego naprawiania kominków, jak i profesjonalnego serwisu. Poza preparatami i narzędziami do czyszczenia, dostępne są także sznury izolacyjne i zestawy naprawcze.

 

AKCESORIA KOMINKOWE poza zadbaniem o kominek od wewnątrz, równie niezbędne jest także dbanie o komin na dachu domu. W tym celu niezbędny jest zakup odpowiednich środków i przyrządów do czyszczenia - szczotki do komina, kule kominowe i środki chemiczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 360 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Wszystko ok
2024-05-19
Wszystko OK
pixel