Darmowa dostawa od 200,00 zł

WPUSTY KANALIZACYJNE

( liczba produktów: 6 )

Wpusty kanalizacyjne to niezbędne elementy instalacji sanitarnej w każdym domu, a także wielu miejscach publicznych i użytkowych. Jego umieszczenie konieczne jest wszędzie tam, gdzie należy zapewnić właściwy poziom odpływu wody z posadzki.


W ofercie sprzedaży znajdują się kratki odpływowe z prostym wyjściem, a także z przyłączem bocznym. Skutecznie odprowadzają one wodę z obiektów narażonych na działanie wilgoci - łazienkach, kuchniach, pralniach, suszarniach, garażach, a także zakładach przetwórstwa spożywczego - pomieszczeniach produkcyjnych, halach sprzedażowych czy restauracyjnych kuchniach i zapleczach.

 

Kanał odwadniający można zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak i poza nim. Wpusty liniowe umieszcza się w miejscach o bardzo dużym natężeniu wody, takich jak parkingi, place i chodniki. Dostępne w różnych długościach i szerokościach, umożliwiają sprawne zbieranie wody do kanalizacji.


Wpust do odpływu wody wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, który zapewnia jego szczelność i odporność. Zdejmowana kratka ze stali nierdzewnej łatwością zatrzymuje większość ewentualnych zanieczyszczeń, które mogłoby zatkać kanał odpływowy. Jej czyszczenie jest bardzo proste i szybkie.


Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty niezbędnych elementów instalacji sanitarnej oraz akcesoriów łazienkowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Wszystko ok, bardzo dobry kontakt, polecam
2024-06-04
wszystko OK
pixel