Darmowa dostawa od 200,00 zł

MONTAŻ HYDRAULIKI

( liczba produktów: 18 )

HYDRAULIKA I ELEMENTY INSTALACJI WODOCIĄGOWEJ 

 

Instalacja hydrauliczna oraz związane z nią akcesoria są niezwykle ważne dla swobodnego korzystania z ciepłej i zimnej wody. Niezbędne artykuły hydrauliczne można podzielić na elementy instalacji wodociągowej, narzędzia hydrauliczne oraz produkty uzdatniające wodę. By cała instalacja działała prawidłowo należy zakupić odpowiednio dopasowane elementy. Są to np. rury hydrauliczne, syfony do brodzików, umywalek i zlewozmywaka, zawory regulujące przepływ wody, elastyczne węże, korki do syfonów. Za pomiar zużycia wody odpowiadają wodomierze i liczniki.

 

NARZĘDZIA HYDRAULICZNE NIEZBĘDNE PODCZAS BUDOWY I NAPRAW 

 

Narzędzia hydrauliczne są nie tylko niezbędne wśród osób zajmujących się profesjonalnie budową i remontami instalacji hydraulicznych, ale są też odpowiednie dla osób chcących samodzielnie dokonać drobnych napraw w domu lub budynku firmowym. Wśród wspomnianych narzędzi znajdziemy m.in. zgrzewarkę do rur, nożyce do cięcia rur, gwintownicę, pompkę kontrolną, spiralę kanalizacyjną (do odtykania zapchanej kanalizacji), kalibrator i wiele innych produktów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-31
Jestem zadowolona realizacją , czasem i obsługą zamówienia
2024-03-26
Osadziłbym głebiej trzonek drewniany w obejmie szpadla. Jest na to miejsce Zaraz, w trakcie eksploatacji to sie wylamie. Wieslaw Andrzej
pixel