Darmowa dostawa od 200,00 zł

ŁAŃCUCHY I DRUTY

( liczba produktów: 3 )

ŁAŃCUCHY

 

Łańcuchy przydadzą się w każdym garażu lub warsztacie. Dostępne są w różnych rozmiarach - o krótkich lub wydłużonych ogniwach, a także w wielu długościach i średnicach. Tak duże zróżnicowanie pozwala na wybór łańcucha idealnego do potrzeb i podjętych prac. W sprzedaży występują zarówno łańcuchy przeznaczone do mocowania ładunków, jak i łańcuchy ozdobne - które świetnie sprawdzą się przy podwieszaniu przedmiotów, a także jako element dekoracyjny lamp, półek lub barierek. Ocynkowana stal dodatkowo wzmacnia ogniwa łańcucha, które stają się wytrzymalsze i mocniejsze, a także odporne na działanie wody i skrajnych temperatur.

 

Łańcuch gospodarczy o niewielkiej średnicy ogniw przyda się do mocowania i zabezpieczania mniejszych elementów ogrodowych i gospodarczych. Znajdzie także zastosowanie w przemyśle ciężkim i mniejszych zakładach, gdzie za jego pomocą można zawiesić lub przywiązać różne urządzenia i meble. Jest to szczególnie pomocne w przypadku zakładów, w których występują duże drgania mogące przesuwać sprzęty.

 

Łańcuch gospodarczy o krótkich ogniwach będzie idealny do mocowania i zawieszania większych elementów wyposażenia domu, tarasu i ogrodu. Może służyć np. do zawieszenia huśtawki, ławki, elementów mostku lub placu zabaw. Można wykorzystać go także do tworzenia ogrodzeń, siatek czy szlabanów, a także ciągnięcia i podnoszenia większych elementów.

 

DRUTY

 

Stalowe druty występujące w różnych długościach i o różnych średnicach, przydadzą się zarówno w gospodarstwie domowy, jak i garażu czy warsztacie. Drut może okazać się także przydatny podczas pracy w ogrodzie albo na działce - np. do przywiązania lub podwiązania roślin, drzew i krzewów. Poza tym będzie bardzo pomocny podczas prac związanych z dekoracją, majsterkowaniem czy pracami modelarskimi. Można go wykorzystać podczas wyrobu sztucznej biżuterii, tworzenia ozdób i stroików. Wykonane z wysokiej jakości stali druty wykazują się odpornością na zrywanie i działanie czynników atmosferycznych. Są także bardzo elastyczne, co umożliwia ich łatwe formowanie. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 401 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Szybko i profesjonalnie, serdecznie polecam
2024-06-19
wszystko ok
pixel