Darmowa dostawa od 200,00 zł

OSPRZĘT

( liczba produktów: 134 )

Osprzęt budowlany to szeroka kategoria narzędzi i akcesoriów, które są używane do różnych zadań w trakcie budowy i remontu budynków oraz innych konstrukcji. Do podstawowego osprzętu budowlanego zaliczają się akcesoria takie jak karabińczyki, szekle, łączniki, nakrętki, śruby i wiele innych. Są one wykorzystywane do łączenia elementów konstrukcyjnych, takich jak rury, belki, płyty czy blachy.

 

Karabińczyki to elementy łączące, które służą do przymocowania lin, łańcuchów, sznurków oraz innych elementów. Są one wykonane z metalu i posiadają specjalne zamknięcie, które umożliwia szybkie i bezpieczne zapięcie.

 

Szekle to łączniki, które służą do łączenia dwóch elementów konstrukcyjnych, np. rur. Składają się z dwóch połączonych ze sobą elementów, które można zacisnąć za pomocą śruby. Są one wykorzystywane do mocowania rur w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, gazowych czy wentylacyjnych.

 

Łączniki to elementy, które służą do łączenia różnych elementów konstrukcyjnych, np. belki z kolumną. Są one wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego i posiadają specjalne zamknięcie, które umożliwia szybkie i bezpieczne zapięcie.

 

Nakrętki i śruby to elementy, które są wykorzystywane do mocowania różnych elementów konstrukcyjnych, np. do łączenia rur czy blach. Nakrętki są elementami, które zakręca się na gwint i które służą do dociskania elementów konstrukcyjnych. Śruby to elementy, które mają gwintowane zakończenie i służą do mocowania różnych elementów konstrukcyjnych.

 

Osprzęt budowlany jest niezbędny w każdym etapie budowy i remontu, od przygotowania terenu, przez wznoszenie konstrukcji, po wykończenie wnętrz. Dzięki różnorodności narzędzi i akcesoriów, osprzęt budowlany umożliwia wykonanie praktycznie każdego zadania związane z budową lub remontem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Bardzo zadowolona. Towar 100% i obsługa również
2024-06-04
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, doniczki śliczne, przesyłka zapakowana wzorowo
pixel