Darmowa dostawa od 200,00 zł

WIERTŁA DO BETONU

( liczba produktów: 150 )

Wiertła do betonu muszą być solidne i wytrzymałe, gdyż beton jest jednym z najtwardszych materiałów budowlanych. Polecane są szczególnie wiertła z ostrzem widiowym z węglika spiekanego lub zakończone nasypem diamentowym. Nieodpowiednio dobrane wiertło do pracy w betonie ulega zniszczeniu głównie poprzez wyszczerbienie głowicy, bądź zakleszczenie pomiędzy prętami zbrojonymi. Wiertło może także ulec przegrzaniu i rozhartowaniu końcówki, co objawia się ciemnym przebarwieniem na wiertle.

 

Za prawidłowe i sprawne zagłębianie wiertła w beton odpowiada jego głowica. Do takich prac nadają się wiertła widiowe, z płaską głowicą o poczwórnym ostrzu, oraz diamentowe. Wiertła do betonu sds świetnie sprawdzą się podczas pracy w betonie, cegle lub kamieniu. Ich zaletą jest obrabiana końcówka, która gwarantuje trwałość podczas intensywnego wiercenia. Są też kompatybilne z większością elektronarzędzi. Wiertła sds plus są niezastąpione zarówno w profesjonalnym, jak i domowym warsztacie. Mogą służyć do rozkucia podłogi lub zawieszenia obrazu na ścianie. Można je dopasować do większości elektronarzędzi dostępnych na rynku. 

 

Wiertło sds plus wykonane jest w technologii powodujące mikropęknięcia betonu, dzięki czemu wiercenie odbywa się szybciej. Ukośne elementy na końcówce minimalizują ryzyko zakleszczenia w przypadku natrafienia na zbrojenie, a spiralna budowa zwiększa stabilność i zapobiega złamaniu wiertła. Wiertła do betonu zbrojonego umożliwiają wiercenie w twardych materiałach, w tym właśnie w betonie zbrojonym. Charakteryzują się niesamowitą żywotnością ze względu na materiał wykonania. Zaletą tego typu wiertła jest końcówka w kształcie dłuta, która ułatwia wiercenie w betonie i w kamieniu oraz szlifowana końcówka do szybkiego wiercenia w betonie i cegle. Produkt jest piaskowany, co zapewnia mu odporność na ścieranie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 471 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Zamówienie zrealizowane niezwłocznie produkt zgodny z opisem. Polecam sprzedawcę
2024-07-12
Obsługa super !
pixel