Darmowa dostawa od 200,00 zł

UCHWYTY NA SŁUCHAWKI PRYSZNICOWE

( liczba produktów: 7 )

Uzupełnieniem kompletnego wyposażenia kabiny prysznicowej, poza słuchawką prysznicową i przeznaczonym do niej wężykiem, jest uchwyt na słuchawkę prysznicową. Dzięki niemu, po skończonej kąpieli wygodnie odwiesisz słuchawkę, zamiast oplatać ją wraz z wężykiem wokół baterii - co wpływa na szybsze zużycie przewodu i możliwość jego pęknięcia.


Słuchawka zawieszona na uchwycie na odpowiedniej wysokości znacznie ułatwi czyszczenie kabiny prysznicowej lub wanny bez konieczności wchodzenia do środka. Uchwyt jest bardzo prosty do zamontowania i występuje w różnych wariantach. W przypadku montażu za pomocą przyssawki, zajmuje on dosłownie sekundę. Dużą zaletą uchwytów na przyssawkę jest możliwość zmiany jego umiejscowienia w dowolnym momencie oraz brak ingerencji w okładzinę ścienną łazienki.


Inną, bardzo popularną opcją jest uchwyt słuchawki prysznicowej mocowany na drążku. W tym przypadku konieczne jest także zamontowanie wspomnianego drążka. To również wygodne i stosunkowo proste w realizacji rozwiązanie.


Uchwyt wykonany z wytrzymałego materiału nie ulega uszkodzeniom oraz jego walory estetyczne nie pogarszają się wraz z użytkowaniem. Warto więc wybrać produkt z trwałego materiału, jakim jest np. mosiądz, bądź uchwyt z tworzywa sztucznego, który został pokryty chromowaną powłoką. Chrom zapewnia ładny wygląd akcesorium przez długie lata.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 450 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Dostawa na czas, jakość produktu solidna
2024-07-07
Spełnia moje oczekiwania
pixel