Darmowa dostawa od 200,00 zł

NARZĘDZIA ZIMOWE

( liczba produktów: 43 )

Zima w ogrodzie to czas mniejszej aktywności oraz znacznie zawężonego zakresu prac. Podczas gdy pozostałe pory roku wymagają od nas większej aktywności w ogrodzie, to zimą jest moment na złapanie oddechu. Nie oznacza to jednak, że zima jest okresem całkowitej bezczynności w pracach na zewnątrz.

 

Gdy temperatura za oknem spadnie, a domy, ogrody i drzewa pokryje śnieg, jedną z najistotniejszych czynności jest odśnieżanie, które mało kto z nas lubi. Jest to jednak konieczna czynność, którą trzeba wykonać by nie utracić możliwości swobodnego dostania się do domu, garażu czy drogi. Nikt nie lubi zaśnieżonych dróg czy chodników, które mogą skutecznie uniemożliwić poruszanie się czy to pojazdem, czy pieszo. Do walki z białym puchem przydadzą się zarówno nowoczesne i zaawansowane odśnieżarki, jak i klasyczne łopaty do śniegu.

 

W asortymencie sklepu prezentujemy szeroki wybór łopat - od tych bardzo lekkich i wąskich, przez standardowe wymiary, aż po duże zgarniacze, które przyspieszą usuwanie śniegu, lecz wymagają użycia większej siły. Pamiętać należy także, by odśnieżanie zacząć jak najwcześniej i powtarzać je w miarę regularnie. W innym wypadku śnieg może zamienić się w twardą, zamarzniętą skorupę, którą będzie bardzo ciężko usunąć. Istotną informacją jest także to, by śniegu nie składować na trawie - może on doprowadzić do jej gnicia.

 

Jednak co w przypadku, gdy śnieg zdąży mocno zamarznąć lub gdy podjazd pod dom jest mocno oblodzony? W tym wypadku z pomocą przyjdą wygodne skuwacze, dzięki którym usunięcie lodu lub przemrożonego śniegu będzie przebiegało sprawnie. Zwane inaczej zbijakami, skuwacze znakomicie poradzą sobie z każdym “ciężkim” przypadkiem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 360 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko OK
2024-05-13
Komunikacja @ jest OK. Równoległa informacja SMS byłaby dopełnieniem.!!! Nie wszyscy i nie wszędzie siedzą non stop w internecie! POLECAM taką formę potwierdzenia, realizacji i planowanej dostawy równolegle BEZWZGLEDNIE z możliwością kontaktu bezpośredniego telefonem dla ewentualnej korekty.!
pixel