Darmowa dostawa od 200,00 zł

SKRZYNKI NARZĘDZIOWE I ORGANIZERY

( liczba produktów: 41 )

ORGANIZACJA I PRZECHOWYWANIE NARZĘDZI

 

Właściwe przechowywanie i transportowanie narzędzi wprowadzi ład i porządek do naszego wyposażenia. Istnieje na to kilka sposobów: pasy narzędziowe, schowki na narzędzia oraz szafki serwisowe.

 

Zakłady i fachowcy specjalizujący się w naprawach u klienta wyposażają się w skrzynie oraz walizki do narzędzi, które umożliwiają ich bezpieczny i komfortowy transport. Wyróżniamy kilka typów schowków: walizki, plecaki oraz skrzynie na klucze. Plecaki odciążają ręce i są komfortowe w noszeniu. By dobrze spełniać swoją rolę powinny zostać wyposażone w wyjmowane panele na narzędzia, kieszenie oraz przegrody. Muszą być wykonane z trwałych materiałów odpornych na brud i rozerwanie, a dodatkowym plusem będzie wodoodporne dno.

 

Najlepiej znanymi schowkami są skrzynie na klucze, które napotkamy zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i domach. Są różnej wielkości i o rozmaitym wyposażeniu. Przeważnie składają się z głębokiej komory głównej oraz pojemnika na małe elementy. Powinny być wykonane z solidnego tworzywa sztucznego odpowiedniego na uszkodzenia. Na rynku znajdziemy skrzynie z kółkami oraz wysuwaną rączką teleskopową, bądź zwykłym uchwytem.

 

Równie popularne są walizki do narzędzi wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu. Podczas zakupu należ zwrócić uwagę na jej wagę i sposób zamykania. Wnętrze powinno posiadać liczne przegrody z możliwością ich dostosowania, kieszonki lub zamykane organizery (np. na śrubki). Gdy walizka ma służyć do przechowywania ciężkich przedmiotów, warto rozważyć zakup wersji z kółkami.

 

Wspomniane już organizery to przedmioty, które pomogą zapanować nad chaosem w warsztacie. W przypadku dużego zasobu narzędzi i części, dobrze sprawdzą się duże, mocowane do ściany panele z kuwetami. Do domowego użytku natomiast wystarczą niewielkie, zamykane pudełka z przegrodami.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
ok
2024-06-04
wszystko OK
pixel