Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KLUCZE IMBUSOWE

( liczba produktów: 5 )

Klucze imbusowe to bardzo popularne narzędzia, przydatne w dokręcaniu i odkręcaniu nietypowych śrub z sześcioma wewnętrznymi ściankami. Kształtem przypominają literę L lub T i posiadają różne końcówki: klucze z końcówką hex (sześciokątne), hex z kulką (umożliwiające odkręcenie śrub hex pod kątem), torx (końcówka w kształcie sześciokątnej gwiazdki) i torx z otworem (do śrub torx z dodatkową szpilką na środku śruby). 

Pojedyncze klucze imbusowe występują w różnych rozmiarach i długościach. Mogą być to klucze imbusowe calowe lub metryczne, zakończone końcówką hex lub torx. Klucze imbusowe składane w formie scyzoryka to rodzaj kluczy składanych, z końcówką hex lub torx, które umieszczone zostały w wygodnej rękojeści. Stanowią świetny wybór dla każdego rowerzysty, który woli posiadać przy sobie odpowiednie narzędzia w razie awarii swojego sprzętu.

By być przygotowanym na pracę ze śrubami z sześcioma wewnętrznymi ściankami o różnym rozmiarze, najlepiej zaopatrzyć się w zestaw kluczy imbusowych. Zależnie od wybranego zestawu, klucze wchodzące w jego skład mogą mieć tylko jedną, bądź kilka różnych końcówek. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 251 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-30
OK
2024-01-22
Realizacja super
pixel