Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WORKI NA GRUZ

( liczba produktów: 8 )

Worki na gruz służą do składowania oraz przenoszenia gruzu i pozostałości po remoncie lub innych pracach budowlanych. Przydają się na każdym placu budowy, a także jako wyposażenie firm wykończeniowych czy ekip budowlanych. Worki budowlane wykonane są ze wzmocnionych tworzyw sztucznych, dzięki czemu są wytrzymałe i posłużą wiele razy w odróżnieniu do zwykłych worków. Z resztą przenoszenie odpadów budowlanych za pomocą zwykłych worków foliowych byłoby nie tylko nieefektywne, a nawet niebezpieczne. Ciężkie i ostre kawałki gruzu bez problemu przebiłyby normalny worek.

Oferowane w sprzedaży worki różnią się przede wszystkim pojemnością. Cechują się specjalnym kształtem, który umożliwia im stanie pionowo - daje to swobodny dostęp do wnętrza worka oraz łatwe wkładanie śmieci bez konieczności przytrzymywania brzegów. Większość z worków na gruz posiada także szyty obrąbek, który dodatkowo wzmacnia ich brzegi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 187 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-13
Początkowo przesyłka dostarczona została niekompletna (lina 1m zamiast 8 m) , natomiast po krótkiej mojej interwencji mailowej zamówienie zostało natychmiast uzupełnione i dosłane brakujące elementy. Wszystkie dostarczone artykuły wykonane na poziomie i w dobrej cenie. Z przyjemnością znów coś kupię.
2023-11-07
jestem zadowolona, zamówienie zostało zaraz przyjęte do realizacji po opłaceniu faktury
pixel