Darmowa dostawa od 200,00 zł

SZPACHLE I SKROBAKI

( liczba produktów: 23 )

Szpachle i skrobaki należą do obowiązkowego wyposażenia ekip remontowych. Są także bardzo przydatnymi narzędziami, które powinny się znaleźć w każdym gospodarstwie domowym. Umożliwiają usuwanie zaschniętych śladów, nierówności oraz starych powłok lakierniczych. Sprawdzą się również przy nanoszeniu kleju, mas gipsowych czy uzupełniania ubytków w tynku.

 

PRZYGOTOWANIE I WYKOŃCZENIE ŚCIANY

 

Skrobak do ścian przyda się zarówno podczas wygładzania, jak i malowania ścian. Świetnie sprawdzi się przed malowanie, kiedy konieczne jest przygotowanie powierzchni do dalszej pracy. Pomocny jest również podczas zdrapywania z niej starej tapety, kleju oraz innych niepożądanych pozostałości jej odświeżania. Po skończonym malowaniu skrobak pomoże usunąć zacieki farby oraz nierówności gipsu, by jej wierzchnia warstwa zachwycała idealnym wygładzenie.

 

SKROBAKI DO METALU

 

Ten niepozorny przyrząd idealnie sprawdzi się też w przypadku metalu. Najlepszy będzie model wyposażony w wygodną rączkę, która ułatwi użytkowane. Skrobaki do metalu są dodatkowo odporne na odkształcenia, co pozwala na ich długoletnie wykorzystywanie. Odpowiednie narzędzie umożliwi pozbycie się starej powłoki lakierniczej z wymagających materiałów, dzięki czemu metalowy przedmiot będzie mógł zostać pomalowany na nowy kolor.

 

PRACA PRZY DREWNIE

 

Szeroka oferta skrobaków zawiera także modele idealne do bezpiecznej pracy przy drewnie. Drewno będące materiałem dość twardy, ale i podatnym na pracę i kształtowanie dobrze podda się obróbce przy pomocy klasycznego skrobaka - szpachelki. Dzięki temu przyrządowi łatwo i delikatnie uda się usunąć pozostałości lakiery czy farby z drewnianych powierzchni. Tak przygotowana drewniana powierzchnia będzie gotowa na nałożenie nowej ochronnej warstwy lakieru lub zmiany koloru na inny.

 

WYMIANA FUG

 

Podczas remontu kuchni lub łazienki warto pamiętać o wymianie fug, o czym często zapominamy. Te, wydawałoby się, niewielkie wykończenie ma jednak wpływ na końcowy wygląd wnętrza. Zabrudzone i zniszczone fugi psują cały efekt po przeprowadzonym odświeżaniu przestrzeni. Poza stroną estetyczną, za dbaniem o stan fugi jest również strona praktyczna - fuga zabezpiecza podłogę lub ścianę przed działaniem wilgoci. W celu odświeżenia tego wykończenia należy zastosować precyzyjny skrobak do fug. Wykonany z trwałych materiałów i z możliwością precyzyjnego manipulowania ostrzem, sprawdzi się także podczas innych prac w trudno dostępnych miejscach.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 472 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Perfekcyjna , lepiej się chyba nie można spodziewać
2024-07-16
Zamówienie zrealizowane niezwłocznie produkt zgodny z opisem. Polecam sprzedawcę
pixel