Darmowa dostawa od 200,00 zł

ZDZIERAKI

( liczba produktów: 9 )

Zdzieraki to niewielkie narzędzia ręczne, które umożliwiają i ułatwiają wykonywanie prac remontowo-budowlanych związanych ze skrobaniem, zdzieraniem i szlifowaniem nawierzchni. Znajdują swoje miejsce zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i skrzynce narzędziowej majsterkowicza lub pasjonata stolarki.

 

 

Wybierając tradycyjne zdzieraki ręczne mamy pełny wpływ na rezultat swoich działań oraz pewność, że obrabiana powierzchnia zachowa swoje pierwotne piękno i nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem zbyt silnego nacisku.

 

Odpowiedni dobór zdzieraka jest kluczowy, ponieważ niewłaściwie dobrany strug ręczny może zniszczyć obrabianą powierzchnię. W związku z tym zalecane jest posiadanie przynajmniej kilku najczęściej używanych zdzieraków.

 

 

Najbardziej uniwersalny jest zdzierak do glazury, który sprawdzi się zarówno w obróbce drewna, tworzyw sztucznych czy gipsu. Doskonale spisuje się przy usuwaniu starych tapet i wstępnego szlifowania ścian oraz drewnianych płyt. Pozostałe strugi ręczne należy stosować wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem - np. skrobaki do podłóg i zdzieraki do tynków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-16
Bardzo szybko odpowiada i realizuje zamówienia, polecam
2024-03-26
Osadziłbym głebiej trzonek drewniany w obejmie szpadla. Jest na to miejsce Zaraz, w trakcie eksploatacji to sie wylamie. Wieslaw Andrzej
pixel