Darmowa dostawa od 200,00 zł

SZNURKI, ŻYŁKI I PIONY

( liczba produktów: 5 )

SZNURKI

 

Sznurek murarski służy do wyznaczania linii prostych w trakcie wykonywania różnych robót budowlanych. Wykonany z tworzywa sztucznego jest odporny na zrywanie i rozciąganie. Sprzedawany w postaci plastikowej szpuli, jest niezbędny przy prowadzeniu prac murarskich, malarskich czy geodezyjnych.

 

ŻYŁKI

 

Żyłka murarska sprawdzi się podczas stawiania budynków i innych konstrukcji użytkowych na podwórku czy działce. Z jej pomocą można wytyczyć teren przeznaczony pod budowę i ustalić linie proste, według których następnie ustawiać będzie się cegły i pustaki budujące ściany. Żyłka wykonana z tworzywa sztucznego posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a wyrazisty kolor odznacza ją na tle otoczenia.

 

PIONY

 

Pion murarski sprawdzi się w każdym warsztacie. Mogą go stosować zarówno fachowcy, jak i amatorzy budowlanki. Odgrywa znaczącą rolę podczas robót murarskich, a jego zadaniem jest wyznaczanie pionowych linii na różnych płaszczyznach. Piony wykonuje się z solidnej stali, która jest odporna na szkodliwe działanie wody oraz rdzy - pozwala to na używanie pionów także w trudnych warunkach. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, piony można bezproblemowo transportować na miejsce pracy.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 360 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Wszystko ok
2024-05-19
ok,zgodnie z zmówieniem
pixel