Darmowa dostawa od 200,00 zł

POZOSTAŁE NARZĘDZIA BUDOWLANE I POMIAROWE

( liczba produktów: 16 )

SITA MURARSKIE

 

Podczas murowania akcesoria budowlane odgrywają kluczową rolę, pomagając w dokładnym wykonaniu podjętych prac. Sita murarskie służą do przesiewania piasku, żwiru, materiału tynkarskiego oraz innych sypkich materiałów. Materiał, który został przepuszczony przez sito zyskuje stosunkowo równy kształt i wielkość, co ułatwia rozdrobnienie zaprawy, do której jest przeznaczony. Sita z podporą znacząco usprawniają proces przesiewania - jest szybszy i lepiej separuje właściwy materiał od tego, który nie nadaje się do użytku.

 

KREDA TECHNICZNA

 

Kreda techniczna stosowana jest do pisania po wielu powierzchniach, takich jak: metal, papier, kamień, papa, suche oraz mokre drewno, opony, worki i inne. Zostawia trwały i wyraźny ślad, który jest widoczny nawet z większych odległości.Stosuje się ją w przemyśle drzewnym, nadleśnictwie (do wycinki drzew), przemyśle wulkanizacyjnym, logistyce, przemyśle metalurgicznym, przemyśle szklarskim. Dodatkową cechą kredy technicznej jest możliwość pisania na materiałach mokrych, a nawet tych umieszczonych pod wodą. Wykorzystuje się ją również do czytników UV.

 

PASY ŚCIĄGAJĄCE DO PANELI

 

Pas ściągający to narzędzie stosowane przy montażu paneli podłogowych, które umożliwia ściągnięcie paneli, gdy są one już zmontowane. Jest to bardzo przydatne narzędzie, ponieważ pozwala na dokładne ułożenie paneli i uniknięcie późniejszych problemów związanych z ich nierównym ułożeniem. Składa się z dwóch elementów: podstawy oraz ramienia, które umożliwiają łatwe i precyzyjne ściąganie paneli podłogowych. Podstawa jest zwykle wykonana z trwałego tworzywa sztucznego lub metalu, a ramie jest elastyczne i wykonane z materiału o dużej wytrzymałości. Pas ściągający do paneli podłogowych jest szczególnie przydatny w przypadku konieczności wymiany uszkodzonych paneli lub ich przestawienia w celu dokładniejszego ułożenia. Dzięki temu narzędziu można oszczędzić czas i uniknąć uszkodzeń paneli podłogowych, które mogą wystąpić w przypadku tradycyjnego demontażu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 450 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Obsługa super !
2024-07-05
Bardzo dobry
pixel