Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZNACZNIKI

( liczba produktów: 10 )

KREDA TECHNICZNA

Kreda techniczna stosowana jest do pisania po wielu powierzchniach, takich jak: metal, papier, kamień, papa, suche oraz mokre drewno, opony, worki i inne. Zostawia trwały i wyraźny ślad, który jest widoczny nawet z większych odległości. Stosuje się ją w przemyśle drzewnym, nadleśnictwie (do wycinki drzew), przemyśle wulkanizacyjnym, logistyce,  przemyśle metalurgicznym, przemyśle szklarskim.

Dodatkową cechą kredy technicznej jest możliwość pisania na materiałach mokrych, a nawet tych umieszczonych pod wodą. Wykorzystuje się ją również do czytników UV. 

ZNACZNIKI ŚLUSARSKIE

Znaczniki ślusarskie to niezbędne przyrządy podczas prac ślusarskich. Służą m.in.. do wykonywania oznaczeń na płytkach znamionowych i tablicach rozdzielczych. Dzięki nim ślusarz może łatwo oznakować metalowe elementy tak, by dalsze prace przebiegały szybko i dobrze zorganizowanym sposobem. 

Ołówki traserskie, które znajdują zastosowanie w przypadku drewna czy kamienia nie sprawdzą się w przypadku metalu. Dlatego rysiki traserskie są tylko przedsmakiem numeratorów ślusarskich. Znaczenie na metalu nie jest łatwym zadaniem, lecz dzięki odpowiednim narzędziom jest to możliwe i wygodne.

Bardzo przydatnym akcesorium do numeratorów jest uchwyt do znaczników, który czyni je stabilnymi, a my zyskujemy pewność, że podczas znakowania przypadkowo się nie skaleczymy. Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie numeratory posiadają litery i cyfry w odbiciu lustrzanym i są niklowane, co zabezpiecza je przed przenikaniem stali znacznika do stali nierdzewnej. 

Numeratory wykorzystywane są w różnych gałęziach przemysłowych, takich jak: spawalnictwo, transport, logistyka czy motoryzacja. Służą do wykonywania oznaczeń na urządzeniach, narzędziach, maszynach czy butlach zawierających różne substancje. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 251 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-18
OK
2024-02-13
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Wprawdzie podczas realizacji zamówienia wkradł się błąd co do ilości zamówionych elementów, jednak został on błyskawicznie naprawiony. Brawo dla uprzejmych Pań, z którymi wyjaśniałam to drobne nieporozumienie! Bardzo polecam sklep!
pixel