Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ŚCIĄGACZE I ROZPIERACZE

( liczba produktów: 1 )

ŚCIĄGACZE

Duża część osób lubi i chce samemu wykonywać drobne prace naprawcze, które wpłyną na dobrą funkcjonalność użytkowanych sprzętów. To samo tyczy się także samochodów, przy których nawet mała naprawa wykonana w domowym garażu, może oznaczać bardzo dużą oszczędność dla portfela. Odpowiednie i sprawne przeprowadzenie podejmowanych działań wymaga nie tylko podstawowej wiedzy, ale i właściwego sprzętu.

Takim sprzętem są właśnie ściągacze, wśród których znajdziemy m.in. ściągacze dwu- i trójramienne, ściągacze do sprężyn zawieszenia, do piast kół, sworzni kulistych, spinek tapicerskich czy ramion wycieraczek. Dobrym wyborem może okazać się także zestaw ściągaczy, zawierające najpopularniejsze i najbardziej przydatne ściągacze - do zdejmowania kół zębatych, łożysk kulkowych, kół pasowych i podobnych elementów z wału lub osi. 

ROZPIERACZE

Rozpieracze hydrauliczne przeznaczone są do prac wykonywanych podczas napraw karoserii takich jak rozpieranie, gięcie, prostowanie czy rozszerzanie. Umożliwiają szybki i łatwy montaż oraz i demontaż różnych elementów karoserii bez użycia siły. Wykonane z wysokogatunkowej stali węglowej i pokryte powłoką emaliowaną rozpieracze mogą poszczycić się długą żywotnością i bezawaryjnością.

Są urządzeniami dwustronnego działania, posiadają charakterystyczne ramiona, a ich działanie opiera się na zmianie prostoliniowego ruchu siłownika na ruch kątowy ramion. Jest to możliwe poprzez zastosowanie mechanizmu dźwigni, a przy pomocy rozpieracza możliwe jest rozpieranie, ściskanie, ciągnięcie i cięcie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-03
Zakup został bardzo szybko zrealizowany. Pełny profesjonalizm. Dziękuję.
2024-01-30
OK
pixel