Darmowa dostawa od 200,00 zł

PRZECINAKI

( liczba produktów: 9 )

Przecinaki to ręczne narzędzia niezbędne do przecinania różnego rodzaju powierzchni. Sprawdzają się przy remontach, pracach ślusarskich, murarskich, są także niezastąpione w pracy elektryka oraz do przecinania płytek ceramicznych. Najpopularniejsze są przecinaki do metalu (przecinaki ślusarskie), które umożliwiają przecięcie lub nacięcie elementów metalowych oraz punktowanie i wybijanie stali. Bardzo ułatwiają wszystkie prace związane z obróbką stali i innych materiałów. Występują w różnych rozmiarach i wykonane są z różnych materiałów.

 

Do prac budowlanych i remontów dedykowane są przecinaki murarskie - wytrzymałe narzędzia przeznaczone do kucia, skuwania i przecinania materiałów budowlanych. Wykonane najczęściej ze stali narzędziowej chromowo-wanadowej i hartowane w oleju.

 

 

Do przecinania płytek ceramicznych idealnie nadają się przecinaki do glazury, których szerokość krawędzi tnącej można łatwo dostosować do swoich potrzeb.

 

 

Innym rodzajem przecinaków, niezastąpionym przy montażu instalacji elektrycznej jest przecinak dla elektryka. Świetnie kuje rowki pod przewody elektryczne. Wykonany jest z wytrzymałej stali, lakierowany i hartowany, przez co służy przez długie lata.

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 303 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-10
Wszystko super .
2024-03-26
Osadziłbym głebiej trzonek drewniany w obejmie szpadla. Jest na to miejsce Zaraz, w trakcie eksploatacji to sie wylamie. Wieslaw Andrzej
pixel