Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GĄBKI ŚCIERNE I SIATKI SZLIFIERSKIE

( liczba produktów: 36 )

GĄBKI ŚCIERNE

Gąbki ścierne to specjalistyczne nasypowe narzędzia ścierne przeznaczone do szlifowania ręcznego. Idealnie sprawdzają się podczas precyzyjnej obróbki drewna, powierzchni metalowych, elementów z tworzyw sztucznych. Gąbki z nasypem z węglika krzemu sprawdzą się także podczas obróbki szkła i kamienia. Za ich pomocą można dokładnie szlifować ręcznie i oczyszczać powierzchnie. Gąbki ścierne posiadają nasyp jedno- lub dwustronny. Są wodoodporne, a także odporne na załamania czy zagniecenia. Stosuje się je w obróbce zarówno na sucho, jak i na mokro, występują w dwóch stopniach twardości - miękkiej i twardej. Dzięki zastosowaniu gąbki ściernej można uzyskać satynowo-matowy lub błyszczący obraz szlifu.

SIATKI SZLIFIERSKIE

Siatka szlifierska jest materiałem ściernym o kilkumilimetrowych oczkach. Świetnie sprawdza się podczas szlifowania materiałów pylących, takich jak gładź gipsowa, szpachla, tynk. Ze względu na ostrość ziaren w nasypie, stosuje się ją także podczas oczyszczania malowanych powierzchni, stali, drewna, tworzywa sztucznego i metali kolorowych. Materiał syntetyczny, z którego wykonuje się siatkę, wpływa na wysoką wodoodporność, a dzięki otwartej strukturze siatka ścierna nie zapycha pyłem obrabianego materiału. Na jej dłuższą żywotność wpływa dwustronność - po zużyciu jednej strony siatki, możemy obrócić ją na drugą i korzystać z niej dalej. Dzięki dostępności szerokiego zakresu granulacji, mamy możliwość stopniowego szlifowania gładzi lub gipsu, co minimalizuje ryzyko powstania rys.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-25
Szybka obsluga, jakosc produktu bez uwag.
2024-02-13
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Wprawdzie podczas realizacji zamówienia wkradł się błąd co do ilości zamówionych elementów, jednak został on błyskawicznie naprawiony. Brawo dla uprzejmych Pań, z którymi wyjaśniałam to drobne nieporozumienie! Bardzo polecam sklep!
pixel