Darmowa dostawa od 200,00 zł

ZATRZASKI I KLUCZE

( liczba produktów: 21 )

KLUCZE MEBLOWE

 

Klucze meblowe to produkty idealne do szafek, szaf, szuflad i innych mebli przeznaczonych do przechowywania. Pozwalają na zamykanie i otwieranie mebli oraz zabezpieczają ich zawartość przed małymi dziećmi, czy niepowołanymi osobami. Stosując klucz do mebli zyskujemy pewność, że nikt nie otworzy szafki czy szuflady pod naszą nieobecność.

 

Zapasowe klucze do mebli sprawdzą się w sytuacji, gdy obecne klucze zostały zagubione lub uległy uszkodzeniu i nie nadają się do dalszego użytkowania. To praktyczne akcesoria meblowe, które można dopasować do praktycznie każdego mebla - wszystko dzięki ich uniwersalnym wymiarom.

 

Klucze wykonane z wytrzymałych, trwałych materiałów posłużą przez długie lata i będą się pięknie prezentować. Znajdą zastosowanie zarówno w przypadku mebli w tradycyjnym stylu, jak i tych bardziej nowoczesnych. Dostępne kolory kluczy to m.in. srebrny, złoty czy patyna - dlatego też z łatwością wkomponują się w stylistykę mebli i całego wnętrza.

 

ZATRZASKI MEBLOWE

 

Zatrzask meblowy przyda się w czasie tworzenia własnych konstrukcji meblowych jako element do zamykania lekkich drzwiczek. W komplecie do zatrzasków znajdują się specjalne zaczepy, które umożliwiają dokładne przymocowanie produktu do danego podłoża. Zatrzask kulkowy pozwala na szczelne domknięcie drzwiczek, dzięki czemu zabezpiecza przed wypadnięciem przedmioty znajdujące się wewnątrz szafki. Zatrzaski produkowane są z wytrzymałej stali, a warstwa ocynku czyni je także odpornymi na korozję - w związku z tym nadają się także do zastosowania w łazience czy kuchni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
SZYBKA DOSTAWA DZIĘKUJĘ !
2024-03-26
Osadziłbym głebiej trzonek drewniany w obejmie szpadla. Jest na to miejsce Zaraz, w trakcie eksploatacji to sie wylamie. Wieslaw Andrzej
pixel