Darmowa dostawa od 200,00 zł

ŁĄCZNIKI MEBLOWE

( liczba produktów: 23 )

Łączniki do mebli to drobne komponenty, bez których nie byłoby możliwe stworzenie nowego mebla ani odrestaurowanie używanego. To dzięki nim poszczególne elementy szafy, stołu czy regału stworzą solidne i trwałe połączenie. 

 

Złącza śrubowe sprawią, że możliwe jest połączenie ze sobą płyt meblowych, z których ma powstać nowy mebel. Złączka śrubowa wykonana jest ze stali, co gwarantuje stabilność i solidność powstałego mebla przy użyciu jej do skręcania. Jest także niezbędnym elementem do montażu blatów podczas urządzania kuchni lub pomieszczenia gospodarczego. Dzięki ocynkowanej powierzchni nie trzeba się także obawiać, że będzie rdzewieć w pomieszczeniach narażonych na duże działanie wilgoci.

 

Innym komponentem, który może okazać się niezwykle pomocny podczas składania lub napraw mebli jest złącze mimośrodowe, które jest niezbędne do łączenia płyt meblowych pod kątem prostym. Specjalny mechanizm sprawia, że złącze zostaje zablokowane w bezpiecznej pozycji, dzięki czemu można być pewnym stabilności konstrukcji. Akcesorium wykonane jest z metalu odpornego na korozję, dlatego też sprawdzi się w kuchni, łazience czy na zewnątrz. By utrzymać meble w dobrym stanie, należy zadbać o to, by cyrkulacja powietrza między elementami mebla była dostateczna. Estetyczne wywietrzniki uniemożliwią pojawienie się pleśni w miejscach, które są na o najbardziej narażone. Poza łącznikami warto wybrać także przelotki do kabli, które znakomicie sprawdzą się zwłaszcza w biurze ukrywając liczne kable od elektroniki. Zaczepy do łóżka z kolei będą nie do zastąpienia przy łączeniu ze sobą bocznych listew ze szczytami, tworząc stabilną ramę. 

 

Przepusty kablowe stanowią akcesorium do mebli, przydatne szczególnie w biurach czy prywatnych gabinetach. Znakomicie sprawdzą się także w domowych wnętrzach, gdy zależy nam na zachowaniu estetyki i ukryciu licznych kabli. Element można zamontować w biurku lub stoliku, przy którym się pracuje. Dzięki jego zastosowaniu kable komputerowe, jak i te od pozostałych urządzeń biurowych nie będą plątać się pod meblami. Otwór przepustu wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Duży wybór rozmiarów otworów oraz kolorów przepustu pozwala na idealne dopasowanie akcesorium do swoich potrzeb.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-10
Wszystko super .
2024-03-24
Towar zgodny z oczekiwaniem, rzetelność . Polecam.
pixel