Darmowa dostawa od 200,00 zł

MARKERY

( liczba produktów: 13 )

Markery permanentne to artykuły piśmiennicze, którymi można pisać po prawie każdej powierzchni. Występują w wielu kolorach i grubościach końcówek, co umożliwi dobór odpowiedniego markera do danych potrzeb. Poza tym, że końcówki mogą różnić się grubością, to dodatkowo występują także w dwóch wariantach - końcówka ścięta i okrągła.

 

Od tradycyjnych markerów odróżnia je głównie to, że ich tusz odznacza się szczególną trwałością. Jest on produkowany na bazie alkoholu lub rozpuszczalnika alkoholowego, którego zadaniem jest utrwalenie cieszy, w efekcie czego po przeniesieniu na powierzchnię tusz jest odporny na zmywanie. Marker permanentny sprawdzi się przy pisaniu po niemal każdej powierzchni, jednak najlepiej spisze się w przypadku drewna, plastiku i szkła. W związku z tym, że zapach wydzielany podczas użytkowania markerów jest bardzo intensywny i drażniący, nie zaleca się ich stosowania przez dzieci czy osoby podatne na uczulenia.

 

MARKERY BUDOWLANE

 

Markery budowlane to trwałe przyrządy do zaznaczania. Przeważnie są niezmywalne, dzięki czemu sprawdzą się także w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. Dzięki temu są niezastąpionym akcesorium podczas wymiany instalacji sanitarnych i elektrycznych, a także gdy chcemy zaznaczyć miejsce, w którym ma zostać przywieszona szafka lub półka. W ofercie sprzedaży dostępne są zarówno czarne jak i kolorowe markery, dzięki czemu można wybrać odpowiedni wariant do swoich potrzeb. Poza kolorem różnią się także grubością - są to grube zakreślacze lub cienko piszące markery.

 

Markery wygrywają w zestawieniu z kredą czy ołówkiem w przypadku, gdy zależy nam by zostawić trwały ślad na powierzchni. Kredkę i ołówek łatwo bowiem usunąć nawet przez przypadek. Marker budowlany posłuży do oznaczenia krawędzi betonu, blachy, czy innego materiału, który należy obciąć lub poddać obróbce. Wśród markerów można wybrać wersje ścieralne lub odporne na zmywanie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Bardzo zadowolona. Towar 100% i obsługa również
2024-06-02
towar dobrej jakości, spełnił oczekiwania
pixel