Darmowa dostawa od 200,00 zł

WIADRA

( liczba produktów: 18 )

Poszczególne modele wiaderek różnią się zarówno wyglądem, pojemnością, jak i przeznaczeniem. Wśród dostępnych produktów znajdują się wiaderka idealne do wykorzystania w trakcie domowych porządków, do przenoszenia różnego rodzaju rzeczy, zbierania owoców w sadzie, a także wiaderka idealne na przechowywanie np. detergentów czy środków piorących. 

 

Wybierając wiadro warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, jaka wielkość będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Pojemność wiaderka należy dopasować do tego, w jakim celu je kupujemy. Do wyboru są wiadra o pojemnościach 5 l, 10 l, 15 l, a także większe - 30 l, czy nawet 42 l. Znalezienie wystarczająco pojemnego wiaderka nie powinno stanowić więc problemu. Niektóre modele posiadają także dodatkowe funkcje, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Są to np. wiadra z lejkiem, wiadra z pokrywką czy wiaderka ze skalą. Tego typu wiaderka ułatwiają dozowanie płynów podczas prac porządkowych i innych czynności. 

 

W ofercie sprzedaży znajdują się także pojemniki elastyczne, które znakomicie sprawdzą się jako kosze na pranie. Nie są sztywne jak normalne wiaderko, dzięki czemu są wygodniejsze w użytkowaniu - łatwiej przenosić w nich pranie do rozwieszenia. Jako dodatkowy atut posiadają duże uszy, za które można je pochwycić.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 450 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Cała transakcja, szybko i sprawnie polecam
2024-07-02
bardzo fajna pomoc i obsługa
pixel