Darmowa dostawa od 200,00 zł

MIOTŁY I ŚMIETNICZKI

( liczba produktów: 13 )

Miotły i śmietniczki znacznie ułatwiają zachowanie czystości w dniu codziennym. Dzięki nim można pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń i okruszków na powierzchniach. Zarówno tradycyjne szczotki, jak i miotły z naturalnym włosiem znakomicie sprawdzą się podczas czyszczenia delikatnych podłoży. Bardziej specjalistyczne akcesoria, takie jak miotły do podłóg cementowych, czy szczotki do rozprowadzania smoły znajdą zastosowanie w trakcie budowy obiektów i prac remontowych.

 

 

Osobno można dokupić także wymienne drewniane lub metalowe trzonki oraz kije teleskopowe. Miotła z włókna kokosowego szybko i skutecznie zgarnia drobne, lekkie zanieczyszczenia - świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku sprzątania piasku i żwiru. Z kolei miotła ze sztywnym włosiem z włókna liści palmowych umożliwi szybkie zagarnięcie drobnych śmieci bez konieczności sięgania po odkurzacz. Będzie też świetna do szorowania - warto mieć ją w pobliżu przedpokoju czy zwierzęcej kuwety.

 

 

Małe śmietniczki przydadzą się w awaryjnych sytuacjach, gdy coś nagle się rozsypie, wniesiemy do domu piach z zewnątrz lub gdy kot narozrabia w kuwecie. Wystarczy kilka ruchów rękoma i przy pomocy zmiotki z szufelką, bałagan szybko zostanie uprzątnięty.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 450 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Błyskawiczna wysyłka zamówienia - na wielki plus.
2024-07-07
Spełnia moje oczekiwania
pixel