Darmowa dostawa od 200,00 zł

ŁĄCZNIKI, OKRĘTKI, SPRĘŻYNY I OPASKI

( liczba produktów: 2 )

Prace remontowe, wykończeniowe i budowlane wymagają zastosowania różnego rodzaju mocowań. Praktycznie żadne prace instalacyjne czy montażowe nie zostaną wykonane sprawnie  bez niewielkich, lecz niesamowicie praktycznych opasek ślimakowych i obejm.  

 

Opaski dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na wybór jak najodpowiedniejszego produktu względem swoich potrzeb. Opaski ślimakowe dodatkowo posiadają możliwość regulowania średnicy, co jest niezwykle pomocne podczas prac nad instalacją wentylacyjną i klimatyzacyjną. Obejmy do rur umożliwia z kolei na wygodne i stabilne przymocowanie przewodów do ścian. W sprzedaży dostępne są także modele typu U - które są przeznaczone do podwieszania rur na wspornikach - a także obejmy z zatrzaskiem, które chronią elementy instalacji przed jej uszkodzeniem poprzez ściśnięcie.

 

SPRĘŻYNY

 

Uniwersalne sprężyny są małymi elementami, które w swojej torbie narzędziowej powinien posiadać każdy majsterkowicz. Sprężyny różnią się wielkością oraz zastosowaniem - jak chociażby sprężyny przystosowane do zamontowania w huśtawkach, dzięki czemu konstrukcja staje się jeszcze bardziej wytrzymała. W sprzedaży dostępne są także sprężyny ściskane oraz sprężyny z oczkiem. Dzięki stali zastosowanej do produkcji, akcesoria te wytrzymują nawet duże obciążenia i są odporne na powstawanie ewentualnych odkształceń.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
SZYBKA DOSTAWA DZIĘKUJĘ !
2024-03-26
Osadziłbym głebiej trzonek drewniany w obejmie szpadla. Jest na to miejsce Zaraz, w trakcie eksploatacji to sie wylamie. Wieslaw Andrzej
pixel