Darmowa dostawa od 200,00 zł

ELEMENTY MONTAŻOWE I INNE AKCESORIA

( liczba produktów: 94 )

OBEJMY SŁUPKA - NIEZBĘDNY ELEMENT DO MONTAŻU DO PANELI OGRODZENIOWYCH

 

Planując ogrodzenie swojej posesji wiele osób wybiera metalowe ogrodzenia. Metal to solidny i jednocześnie plastyczny surowiec, który odpowiednio zabezpieczony będzie odporny na działanie czynników pogodowych i korozję. Niezbędnymi elementami montażowymi tego typu ogrodzenia będą przęsła, słupki, a także różne mocowania do paneli ogrodowych - między innymi obejmy.

 

Właściwie dobrane elementy do mocowania paneli ogrodowych stanowią podstawę stabilnego płotu, a duże znaczenie odgrywają mają nawet najmniejsze, pojedyncze części. Obejmy do metalowych ogrodzeń umożliwiają trwałe połączenie ze sobą pojedynczych paneli ogrodzenia. Niektóre są przeznaczone tylko do danego rodzaju paneli, jednak większość tego typu produktów ma uniwersalne zastosowanie. Obejmy sprzedawane są w zestawach ze śrubami, co ułatwia montaż. 

 

Wśród ofert sprzedaży można spotkać się z trzema rodzajami obejm, są to: obejmy pośrednie, startowe i narożne. 

 

obejmy startowe umieszcza się na początku i na końcu płotu ponieważ posiadają tylko jeden uchwyt montażowy. 


obejmy pośrednie służą do łączenia ze sobą dwóch sąsiadujących paneli.


obejmy narożne sprawdzają się przy budowaniu narożników ogrodzenia, ponieważ jej dwa uchwyty rozmieszczone są pod kątem prostym.

 

HACZYKI DRZWIOWE

 

Haczyk drzwiowy to nieduży element konstrukcyjny, który sprawdzi się jako zabezpieczenie drzwiczek w szafkach, a także jako wewnętrzne zamknięcie drzwi np. w toalecie. Można go także stosować jako blokadę wejścia do pomieszczenia gospodarczego lub schowka. Haczyk jest bardzo prosty w montażu i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Można go szybko przymocować do wybranego podłoża. 

 

Wykonany ze stali, jest odporny na uszkodzenia, a niklowana powłoka nadaje mu antykorozyjne właściwości. Dzięki temu może też być stosowany na zewnątrz w ogrodowych altanach, drewutniach czy nieogrzewanym  pomieszczeniu na narzędzia ogrodowe. Hak drzwiowy skutecznie powstrzyma drzwi przed samoistnym otwarciem i posłuży przez długie lata.

 

ZATRZASKI DO OKIENNIC

 

Podstawową zaletą zatrzasków do okiennic jest ich uniwersalność - sprawdzą bez względu na kształt i model okiennic, dzięki czemu montaż tego usprawnienia będzie bezproblemowy. Estetycznie wykonany zatrzask okiennicowy będzie dobrze pasował do wielu wnętrz. Połączenie funkcjonalności i dbałości o estetykę to najważniejsze cechy produktu. Równie istotną cechą jest wysoka trwałość, ponieważ zatrzaski wykonywane są z materiałów odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia, promienie słoneczne, rdzę czy sól. Dzięki temu otrzymujemy zatrzask, który będzie sprawdzał się w użytkowaniu przez długie lata.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Wszystko ok, bardzo dobry kontakt, polecam
2024-06-02
Firma bardzo rzetelna , kontakt z obsługą super. Mimo małego problemu ( niekompletne zamówienie) . Problem rozwiązany bardzo szybko. Z czystym sercem polecam
pixel