Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

POMPY DO WODY

( liczba produktów: 11 )

Pompa do wody może okazać się bardzo przydatnym produktem, który znajdzie zastosowanie w każdym domu czy ogrodzie. Za jej pomocą przesyłana jest woda do ujęć w domach i ogrodach. Służy także do osuszania pomieszczeń i niecek oraz magazynowania przepompowywanej wody. Można je stosować do wody czystej, brudnej, a nawet szamba. By dobrać najlepszy model do swoich potrzeb należy zwrócić uwagę na jego wydajność. Wydajność pompy maleje wraz z odległością i wysokością, jaka jest potrzebna do przepompowania wody. Pompa do wody może być elektryczna lub spalinowa, wyróżniamy też kilka jej rodzajów: zatapialne, napowierzchniowe i specjalne.

  • Pompa głębinowa - idealna do ujęć czystej wody, specjalnym rodzajem tego typu urządzenia są pompy ręczne do oleju.
  • Pompa do deszczówki - przeznaczona jest do zagospodarowania wody deszczowej w celu jej zużycia w późniejszym czasie. Posiada silnik kondensatorowy z wyłącznikiem termicznym i podwójne uszczelnienie pomiędzy komorą silnika, a wirnikiem, co zapewnia stałą jakość pracy przez długi czas. 
  • Zanurzeniowa pompa do wody brudnej - służy do utrzymywania w czystości małych zbiorników wodnych ? stawów czy oczek wodnych - a także do osuszania terenu, czy jego nawadniania. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i osadzanie się grzybów oraz pleśni.
  • Pompa do szamba - służy do wypompowania nieczystości z przydomowego zbiornika. Urządzenie wyposażone jest w kwasoodporną obudowę z żeliwa, posiada pływak, który automatycznie uruchamia silnik. 

Poza samą pompą warto zaopatrzyć się także w kompletne wyposażenie, które umożliwi przepompowywanie wody czystej i brudnej w różnych miejscach i warunkach. Dostępna w sprzedaży armatura do pomp to m.in. specjalne uszczelki, hydrofory, złącza, węże ssące, zawory zwrotne lub króćce. Praktyczny wąż ssący jest niezbędnym elementem do prawidłowego działania pompy. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-18
OK
2024-01-30
OK
pixel