Darmowa dostawa od 200,00 zł

KIELNIE

( liczba produktów: 61 )

Poręczne kielnie znajdą zastosowanie zarówno w trakcie budowy domu, jak i remontowania istniejącego już obiektu. Umożliwiają rozprowadzenie rozmaitych zapraw murarskich - zaprawy murowej, klejowej, cementowo-wapiennej. Wśród ofert sprzedaży znajdują się kielnie szlifowanetrapezowesztukatorskie łopatkowe czy francuskie trójkątne. Wykonane ze stali nierdzewnej są odporne na korozje i mogą służyć przy wielu pracach budowlanych. Drewniany uchwyt zapewnia wytrzymałość oraz zachowanie oryginalnego wyglądu przez długi czas.

 

Kielnia spoinowa posiada wąską część roboczą, która z uwagi na swój kształt, znacznie ułatwia docieranie do każdej ze szczelin i umożliwia równomierne nakładanie bardzo cienkiej masy między płytkami ceramicznymi, kamieniem czy gresem.


Kielnia Ytong umożliwia dokładnie rozprowadzanie zaprawy na bloczkach z betonu komórkowego, z których są na przykład budowane ścianki działowe w pomieszczeniach. Szerokość kielni dostosowana jest do szerokości typowych typów bloczków, dzięki czemu zaprawa rozprowadzana jest równomiernie na całej ich powierzchni. Specjalna budowa w kształcie czerpaka pozwala na nabieranie odpowiedniej ilości zaprawy.


Kielnia trójkątnatrapezowa podkówka to rodzaje kielni przeznaczone do prac murarsko-tynkarskich. Stosowane przede wszystkim podczas nakładania oraz rozprowadzania zapraw tynkarskich, gładzi i kleju.


Kielnia kątowa wewnętrzna o zagiętym blacie to narzędzie przeznaczone do wykończenia kątów wewnętrznych podczas tzw. prac mokrych, czyli tynkowania i gipsowania ścian. Kielnia w takim kształcie ułatwia również kładzenie fug w narożach oraz wykańczanie profili i winkli. Produkt jest wygodny w użyciu ? posiada drewnianą rączkę.


Kielnia kątowa zewnętrzna służy do wykańczania kątów zewnętrznych ścian. Posiada specjalny kształt, który ułatwia nanoszenie i wstępne wygładzanie zapraw budowlanych na narożach konstrukcji. Produkt posiada stalowy blat, który jest wytrzymały na zagięcia. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
wszystko OK
2024-06-02
Firma bardzo rzetelna , kontakt z obsługą super. Mimo małego problemu ( niekompletne zamówienie) . Problem rozwiązany bardzo szybko. Z czystym sercem polecam
pixel