Darmowa dostawa od 200,00 zł

GUMY I ŚCIĄGACZKI DO WODY

( liczba produktów: 13 )

Guma do ściągania wody służy usuwaniu nadmiaru cieczy z posadzki w domu czy mieszkaniu. Świetnie sprawdzi się także do zebrania brudu, którego nie był w stanie usunąć klasyczny mop. Ściągacz do wody wykonany jest polipropylenu oraz stali, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

 

Ściągaczka do kabin prysznicowych znacznie przyspiesza sprzątanie łazienki. Umożliwia skuteczne i łatwe usuwanie pozostałości wody z powierzchni ścian, kabin prysznicowych i parawanów nawannowych. Zapobiega to powstawaniu kamienia i nieestetycznych zacieków. Ściągaczka wykonana jest z tworzywa sztucznego (rękojeść) oraz gumy, która skutecznie przywiera do powierzchni i zbiera z niej zanieczyszczenia.

 

Ściągaczka do wody do samochodu znakomicie usuwa wodę z szyb i karoserii. Przy jej pomocy można szybko i sprawnie oczyścić szybę pojazdu np. podczas jego mycia na podjeździe. Sprawdzi się także podczas ręcznego mycia i jego kończenia - ściągając wodę z powierzchni samochodu unikniemy zacieków, które zniszczą efekt końcowy. 

 

Ściągaczka do okien umożliwi dokładniejsze mycie okien, delikatne usuwanie z nich plam i wyeliminowanie zacieków. Wykonana z tworzywa sztucznego i polipropylenu, gwarantuje dużą trwałość. Dodatkowy element w postaci stalowego uchwytu z pewnością się nie złamie, a dzięki niemu możliwe będzie umycie nawet bardzo wysokich okien bez konieczności korzystania z drabiny.

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 303 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
zarówno zakupiony towar jak również obsługa wzorcowa - tak trzymać
2024-04-14
SZYBKA DOSTAWA DZIĘKUJĘ !
pixel