Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZAWIESZKI I NAKŁADKI DO KLUCZY

( liczba produktów: 3 )

Akcesoria do kluczy są praktycznym dodatkiem ułatwiającym codzienne czynności. Nakładki i zawieszki do kluczy umożliwiają ich oznakowanie, dzięki czemu wychodząc z domu szybko można wybrać właściwy zestaw kluczy. Kolorowe zawieszki wyróżniają klucze na tle innych przedmiotów nie tylko w domu ale i we wnętrzu torebki. Niektóre z zawieszek posiadają także miejsce na oznaczenie, co dodatkowo ułatwia ich identyfikację i świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie każdy klucz ma inne zastosowanie - np. w biurach czy zakładach przemysłowych.

ZAWIESZKI DO KLUCZY

Brelok do kluczy świetnie sprawdzi się w przypadku posiadania dużej ilości kluczy, który chcemy uporządkować. Niektóre z dostępnych breloków umożliwiają nie tylko spięcie kluczy, ale i posiadają wygodne zapięcie do przymocowania całego pęku przy spodniach lub smyczy. Dzięki temu możemy mieć potrzebne klucze zawsze przy sobie. Wygodne zawieszki możemy zakupić w różnych kolorach, by łatwo posegregować swoje klucze i potem sprawnie z nich korzystać. To znakomite rozwiązanie, które można zastosować w domu, biurze, a także w przypadku większych obiektów, takich jak hotel.

NAKŁADKI DO KLUCZY

Pęk kluczy może stwarzać trudności, dlatego jeśli chcemy uniknąć długich poszukiwań odpowiedniego klucza stojąc kilka minut przed zamkniętymi drzwiami, warto zaopatrzyć się w nakładki do kluczy. Różne kolory nakładek umożliwią szybką identyfikację poszukiwanego klucza. Ponadto pęk kluczy z różnokolorowymi nakładkami świetnie odznaczy się w torebce czy szufladzie, gdzie znajduje się sporo innych drobiazgów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-18
OK
2024-02-13
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Wprawdzie podczas realizacji zamówienia wkradł się błąd co do ilości zamówionych elementów, jednak został on błyskawicznie naprawiony. Brawo dla uprzejmych Pań, z którymi wyjaśniałam to drobne nieporozumienie! Bardzo polecam sklep!
pixel