Darmowa dostawa od 200,00 zł

AKCESORIA DO KOSZENIA

( liczba produktów: 8 )

ŻYŁKI DO KOSIARKI - NIEZBĘDNE AKCESORIUM PODCZAS KOSZENIA 

 

Opieka nad ogrodem oraz zielonym terenem wokół domu wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń, zwłaszcza tnących i koszących. Pozwolą one na pozbycie się wysokiej trawy nawet z trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu zadbany trawnik sam w sobie będzie dekoracją ogrodu. 

 

Podkaszarki i wykaszarki umożliwią wykoszenie trawy w zaułkach ogrodu, pomiędzy krzewami czy przy krawężnikach - czyli wszędzie tam, gdzie zwykła kosiarka nie dotrze lub sobie nie poradzi. Koszenie przy pomocy podkaszarki nie byłoby możliwe gdyby nie tnąca żyłka, która rozprawia się z trawą. Żyłka do kosy pozwoli zadbać o każdy skrawek zieleni, niezależnie od tego jak jest duży. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu jest odporny na czynniki zewnętrzne oraz bardzo wytrzymały. Nie trzeba się więc obawiać, że podczas koszenia żyłka nagle się zerwie i uniemożliwi dalszą pracę. 

 

Praca przy pomocy podkaszarki przebiega szybko, a żyłka kosząca jest w stanie sobie poradzić nawet z bardzo gęstą i wysoką trawą. Jeżeli zauważymy, że żyłka do podkaszarki się skończyła wystarczy wymienić ją na nowo. Wymiana jest bardzo prosta - nową szpulę wystarczy nałożyć ręcznie na specjalną głowicę lub (zależnie od rodzaju posiadanego sprzętu koszącego) dociąć żyłkę i nawinąć na głowicę. Należy zwrócić uwagę na to, by podczas zakładania żyłki nie została ona splątana, a urządzenie nie włączyło się przez przypadek. 

 

W ofercie sprzedaży znajdują się żyłki o różnej średnicy i długości, co umożliwia ich bezproblemowe dopasowanie do posiadanego sprzętu. Żyłka o grubości od 1,4 mm do 2 mm przeznaczona jest do małych kos i podkaszarek. Sprawdzi się przy cięciu niskich traw i chwastów. Do wyższych roślin sprawdzi się z kolei żyłka o grubości 2,4 mm. Przy naprawdę wysokich trawach i chwastach najlepiej skorzystać w mocniejszych produktów o grubości 3 mm. Pamiętajmy, by zawsze dobrać odpowiednią grubość żyłki - kupienie produktu o innej średnicy niż dedykowana może spowodować uszkodzenie sprzętu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 360 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
ok,zgodnie z zmówieniem
2024-05-17
Zamówienie zrealizowane szybko, wysyłka odpowiednio zabezpieczona.
pixel