Darmowa dostawa od 200,00 zł

ZESTAWY NARZĘDZI OGRODNICZYCH

( liczba produktów: 7 )

PRZYDATNE PRZYBORY OGRODNICZE W ZESTAWACH

 

Zadbany ogród stanowi wizytówkę domu oraz właścicieli posesji. By wyglądał estetycznie, konieczne jest wykonywanie prac porządkowych i pielęgnacyjnych, do których niezbędne są narzędzia ogrodnicze. Warto zdecydować się na wybór zestawów narzędzi i nie martwić się tym, czy nie zapomnieliśmy kupić łopatki czy grabi, co uniemożliwi nam dalszą pracę w ogrodzie. 

 

Zestawy narzędzi do ogrodu składają się z różnego rodzaju przyborów ogrodniczych - przeważnie są to grabie, łopata i szpadel, które są najbardziej przydatnymi narzędziami wykorzystywanymi w ogrodzie. Możemy wybierać między dużymi akcesoriami lub mniejszymi i bardziej kompaktowymi zestawami, których przechowywanie po skończonej pracy będzie znacznie łatwiejsze. 

 

Dobór rozmiaru narzędzi ogrodniczych zależy też od wielkości naszego terenu. Jeśli dysponujemy małym ogródkiem lub paroma rabatami z roślinnością, to zbędne będzie kupowanie pełnowymiarowych grabi czy szpadla. Jeżeli natomiast posiadamy naprawdę spory kawałek ogrodu czy grządki, to lepiej od razu zaopatrzyć się w duże akcesoria, które znacznie usprawnią i przyspieszą planowane prace ogrodnicze.

 

Łopaty, szpadle czy grabie można wygodnie przechowywać na specjalnych wieszakach ściennych - dzięki temu, wieszając narzędzia na ścianie, zaoszczędzimy wolną przestrzeń. Dobrym sposobem na przechowywanie małych narzędzi są natomiast koszyki lub pudełka. Niektóre zestawy narzędzi sprzedawane są w poręcznych walizkach lub skrzynkach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 360 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Wszystko ok
2024-05-13
Komunikacja @ jest OK. Równoległa informacja SMS byłaby dopełnieniem.!!! Nie wszyscy i nie wszędzie siedzą non stop w internecie! POLECAM taką formę potwierdzenia, realizacji i planowanej dostawy równolegle BEZWZGLEDNIE z możliwością kontaktu bezpośredniego telefonem dla ewentualnej korekty.!
pixel