Darmowa dostawa od 200,00 zł

PLANDEKI

( liczba produktów: 79 )

PLANDEKI OGRODOWE

 

Plandeki ogrodowe umożliwiają właściwe wykonanie podjętej pracy oraz zabezpieczenie jej efektów lub potrzebnym narzędzi i urządzeń. Wykonane z mocnego materiału, mogą posłużyć do wielokrotnego użytku. Folia ogrodowa sprawdzi się natomiast do ochrony młodych roślin przed chwastami. Folia na tunel ogrodowy jest łatwa w montażu i spełnia dobrze swoją rolę. Przy większej uprawie warzyw bądź kwiatów folia na szklarnię będzie niezbędnym wyposażeniem. Zabezpieczy ona rośliny przed nagłą zmianą warunków atmosferycznych i umożliwi ich należyty wzrost, dostęp do składników odżywczych oraz odizoluje od chwastów i pozostałych czynników, które mogą zaburzyć rozwój roślin.

 

Folia na tunel ogrodowy dobrze zabezpieczy kwiaty, warzywa i owoce przed działaniem szkodników oraz czynników atmosferycznych. Chroni przed niską temperaturą i tworzy warunki odpowiednie do prawidłowego rozwoju roślin.  Dzięki trwałym materiałom użytym do produkcji, tego typu folia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne takie jak opady deszczu, gradu czy silny wiatr. Jej zastosowanie jest szczególnie rekomendowane podczas pierwszego etapu wzrostu roślin - czyli gdy są one najbardziej wrażliwe na niesprzyjające warunki pogodowe. Plandeki ogrodowe sprawdzą się także jako zabezpieczenie drewna lub ochrony siana przed wilgocią. Mają prosty kształt i posiadają otwory do mocowania. Są także dostępne w wielu rozmiarach i stosunkowo tanie. 

 

PLANDEKI BUDOWLANE

 

Plandeka może służyć do przykrycia przewożonego towaru, maszyn, samochodu, skutera, rowerów czy zostać wykorzystana podczas prac remontowych. Specjalny materiał wykorzystany do produkcji jest gruby i sztywny oraz doskonale zabezpiecza przed promieniowaniem słonecznym i wilgocią. Pod plandeką można schować materiały budowlane, a także meble ogrodowe przed nadchodzącą zimą. Podczas budowy i prac na dachu, plandeka pozwoli skutecznie go zabezpieczyć tak, by do wnętrza budynku nie dostał się deszcz.

 

Poza materiałami budowlanymi, przy pomocy plandeki okrywa się również sprzęt budowlany (np. betoniarki). Szczególnie ważna jest ochrona narzędzi elektrycznych jest, gdyż zabezpiecza silnik. Wybierając plandekę warto sprawdzić jak została wykończona jej strona wewnętrzna. Jeśli posiada ona miękką warstwę, to ochroni sprzęt przed zarysowaniem, a także lepiej przytrzyma drewno i siano. Dobry produkt powinien  posiadać także optymalne zabezpieczone otwory, przez które można będzie przeciągnąć linkę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 360 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
ok,zgodnie z zmówieniem
2024-05-19
Wszystko ok polecam.
pixel