Darmowa dostawa od 200,00 zł

ODSTRASZACZE ZWIERZĄT

( liczba produktów: 26 )

ODSTRASZACZE ZWIERZĄT - JAK POZBYĆ SIĘ NIEPROSZONYCH GOŚCI ZE SWOJEJ POSESJI?

 

Posiadacze ogrodów i domów z pewnością docenią asortyment produktów odstraszających zwierzęta. Niechciani goście potrafią wyrządzić w ogrodzie spore szkody i zrujnować naszą ciężką pracę. Warto zaopatrzyć się więc w odpowiedni odstraszacz, który skutecznie zniechęci dzikie zwierzęta od odwiedzania naszego terenu. Tego typu produkty znakomicie sprawdzą się w przypadku ptaków, kretów, kun, czy dzikich kotów. Na szczury i myszy warto zastosować zaś specjalne pułapki.

 

W ofercie sprzedaży znajdują się różnego rodzaju odstraszacze i łapki, które sprawdzą się w przypadku konkretnych gatunków zwierząt. Dzikie ptaki, krety czy gryzonie potrafią spowodować naprawdę spore zniszczenia wśród ozdobnej roślinności, warzyw i owoców posadzonych w ogrodzie, a ponadto zanieczyszczają ogród swoimi odchodami.

 

Dobrym sposobem na wypędzenie kretów czy ptaków są odstraszacze ultradźwiękowe, których działanie polega na emitowaniu dźwięku o specjalnej częstotliwości. Jest on bardzo nieprzyjemny dla danego gatunku zwierząt, dla ludzi natomiast jest on neutralny i praktycznie niesłyszalny. Urządzenie te są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne oraz nieduże, dzięki czemu nie będą odznaczać się w ogrodzie. Może się on sprawdzić także w przypadku komarów, podobnie jak odstraszacze zapachowe. Wśród nich znajdują się także naturalne odstraszacze przeciw kunom w postaci woreczków z psią sierścią. Psy są naturalnymi wrogami kun, dlatego gdy te poczują zapach ich sierści, z pewnością nie zbliżą się do naszego domu czy samochodu. Dzięki temu unikniemy przegryzionych kabli w pojeździe, lub wygryzionej izolacji na poddaszu.

 

Na denerwujące krety, które z szewską pasją niszczą nasz idealny trawnik poza ultradźwiękowymi sprzętami warto zastosowań także pułapki. Podobnie jak powyższe przykłady, kretołapka jest humanitarnym sposobem na pozbycie się uciążliwych sąsiadów. Działanie urządzenia jest bardzo proste i skuteczne. Gdy kret dostanie się do jego wnętrza, zapadka opada uniemożliwiając wyjście. Wtedy możemy przetransportować kreta w inne miejsca, najlepiej z dala od domu i tam wypuścić na wolność. 

 

Warto wybierać właśnie produkty, które nie zrobią krzywdy zwierzętom, a jedynie zniechęcą je do wizyt na naszym terenie lub pozwolą na ich złapanie i przewiezienie np. do lasu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 401 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Wszystko poszło sprawnie i szybko a zamówiony towar jest solidnie wykonany
2024-06-12
Bardzo zadowolona. Towar 100% i obsługa również
pixel