Darmowa dostawa od 200,00 zł

PODNOŚNIKI MEBLOWE

( liczba produktów: 32 )

PODNOŚNIKI MEBLOWE - WYGODNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO DOMU


Podnośniki meblowe to niezastąpione akcesoria w każdym domu, które ułatwiają dostęp do wnętrza szafek. Zapewniają płynne i ciche zamykanie drzwiczek, a także chronią przed uszkodzeniem mechanizmu szafki w wyniku zbyt mocnego otwarcia. Oferujemy różnego rodzaju podnośniki, które uprzyjemnią korzystanie z mebli na co dzień.


Kluczowe zalety podnośników meblowych to:


1. Łatwe otwieranie i zamykanie - płynne i ciche, amortyzujące energię, co znacznie zwiększa komfort użytkowania szafek.


2. Efektywna organizacja przestrzeni - podnośnik można zamontować tak, by drzwiczki szafki otwierały się w górę lub w dół, co umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz jest pomocne w przypadku ograniczonego metrażu.


3. Wygoda użytkowania - łatwy dostęp do wnętrza szafki bez obawy o uderzenie się w głowę o otwarte drzwiczki.


4. Trwała konstrukcja - oferowane przez nas podnośniki charakteryzują się najwyższa jakością materiałów użytych do produkcji, co gwarantuje ich niezawodność przez wiele lat.


Wybierz produkt najbardziej odpowiadający swoim potrzebom. Zamontuj podnośniki w szafkach kuchennych, łazienkowych czy też biurowych i ciesz się bardziej komfortowym użytkowaniem swoich mebli na co dzień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 450 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Cała transakcja, szybko i sprawnie polecam
2024-07-07
Spełnia moje oczekiwania
pixel