Darmowa dostawa od 200,00 zł

KLINY MONTAŻOWE

( liczba produktów: 8 )

Kliny montażowe do okien, drzwi i tarasów to produkt bardzo powszechnie wykorzystywany w branży budowlanej. Służą do poziomowania ościeżnic okien i drzwi w trakcie ich montażu, przy poziomowaniu paneli podłogowych, konstrukcji drewnianych oraz wielu innych elementów. Kliny plastikowe są bardzo łatwe w użyciu i zapewniają solidny montaż.


Kliny do okien służą ustawieniu i ustabilizowaniu okna w okiennicy. W celu prawidłowego zamontowania nie powinny wystawać poza lico ościeżnicy oraz powinny być zamontowane na stałe - nie można ich usuwać ze względu na rolę jaką pełnią - przenoszą obciążenia i ciężar okna na ścianę.


Przy pomocy klinów plastikowych można z powodzeniem wyregulować taras i stworzyć dla niego system wsparcia. Właściwości materiału i kształtu klinów umożliwiają stabilne osadzenie okien, drzwi i innych elementów, które wymagają wypoziomowania lub odsunięcia z powodu nierówności powierzchni, na której są montowane.


Podkładki montażowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie czynników atmosferycznych - w tym wysokiej i niskiej temperatury. Wykazują także dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia czy spore obciążenia. Dzięki ząbkowanej i posiadającej rowki powierzchni roboczej klinów, jest możliwe prawidłowe wypoziomowanie ramy okna lub drzwi. Ząbkowana powierzchnia umożliwia łączenie klinów, zapobiega przesuwaniu się ich względem siebie oraz po podłożu.


Bezpieczeństwo, stabilność i perfekcyjne wykończenie - to cechy, którymi wyróżniają się nasze kliny montażowe. Dzięki nim Twój projekt stanie się nie tylko estetyczny, ale także solidny i funkcjonalny. Przekonaj się sam i wybierz kliny montażowe, które sprostają Twoim oczekiwaniom!

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Wszystko ok, bardzo dobry kontakt, polecam
2024-06-02
Firma bardzo rzetelna , kontakt z obsługą super. Mimo małego problemu ( niekompletne zamówienie) . Problem rozwiązany bardzo szybko. Z czystym sercem polecam
pixel